
Генератор бензиновий RATO R6000D-L2 (6 кВт)
- Готово до відправки
- Код: 32057
18 773 ₴
+380 (97) 805-70-70
- +380 (73) 805-70-70
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однофазний бензиновий генератор RATO R6000D-L2 — це чудове рішення для автономного електропостачання. Варто враховувати, що сумарне споживання електроенергії не має перевищувати номінального значення потужності 5.5 кВт. Генератора вистачає на освітлення приміщення, для роботи холодильника, водяного насоса, Wi-Fi роутера, заряджання телефона, ноутбука та під'єднання потужнішого електрообладнання. Має двигун об'ємом 420 куб. см. з мідною обмоткою й автоматичним регулятором напруги AVR. Також обладнаний захистом від перевантаження й індикатором рівня оливи. Під час використання половини потужності генератор працює до 11 год.
- Максимальна потужність: 6 кВт
- Об'єм паливного бака: 25 л
- Час автономної роботи за повного навантаження: 6.5 год
- Кількість фаз: 1 - 220/230В
- Система пуску: ручний стартер або електричний запуск від акумулятора
- Вихід постійного струму: 12 В/8.3 А
- Рівень шуму - 72 дБ
- Мідна обмотка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RATO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 8.3 А |
| Номінальна потужність | 5.5 кВт |
| Максимальна потужність | 6 кВт |
| Час безперервної роботи | 7.5 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 684 мм |
| Висота | 562 мм |
| Ширина | 557 мм |
| Вага | 86 кг |
- Ціна: 18 773 ₴


